Кількість
|
Вартість
|
||
|
Заснована 1634 року ченцями ордену Мініми (німецька назва ордену - Paulaner (Пауланер)). Німецька назва ордену походить від імені його засновника, Франциска з Паоли. Його зображення знаходиться на логотипі Пауланера. Спочатку ченці варили пиво лише для власних потреб, однак у святкові дні вони продавали Бок-бір, яке незабаром стало користуватися досить широкою локальною популярністю. 1806 року пивовар Франц Ксавер Захерль придбав колишню монастирську броварню і продовжив варіння темного міцного пива під назвою Salvator. 1861 року було відкрито пивний підвал під назвою Salvator Keller на горі Нокхерберг.
1928 року пивоварня злилася з Gebrüder Thomas Bierbrauerei і стала називатися Paulaner Salvator Thomas Bräu. 1994 року форму власності було змінено і пивоварня стала називатися Paulaner Brauerei AG, проте вже 1999 року знову змінила форму власності і стала називатися Paulaner GmbH und Co. KG.
Популярність пива Paulaner уже давно покинула межі міської межі. Особливий смак пива, високий професіоналізм наших пивоварів і знаменитий баварський спосіб життя - ось лише деякі з чинників, що визначають успіх пивоварні Paulaner у всьому світі. Понад два мільйони гектолітрів доставляють щорічно з території іменитого пивоварного заводу біля мюнхенської гори Нокхерберг у понад 70 країн різних частин світу. Пиво Paulaner Hefe-Weißbier Naturtrüb стало лідером пивного ринку Німеччини і в усьому світі є уособленням ні з чим незрівнянного смаку пшеничного пива. Незмінною залишається і вірність Paulaner своїй малій батьківщині. Знамените мюнхенське пивне свято Oktoberfest і щорічний фестиваль міцного пива Salvatorprobe з традиційними шоу, що викривають політиків, так званими Politiker Derblecken, - ось лише два приклади прихильності багатої на традиції мюнхенської броварні своєму корінню.
Paulaner Weissbier - саме нефільтроване пиво найближче до витоків пивоваріння, і що саме в ньому зберігається найбільше корисних речовин. Пшеничне пиво - пиво верхового бродіння. На відміну від дріжджів низового бродіння, дріжджі Paulaner Weissbier не осідають на дні бочки, а, навпаки, спливають нагору.
Крім того, дріжджі верхового бродіння люблять тепло, а саме - кімнатну температуру від 18 до 22 градусів (дріжджі для лагерів і пілсів бродять за температури від 6 до 100). Саме тому за старих часів лагери і пілси готувалися, як правило, взимку (їх навіть називали "зимовим пивом"), а пшеничні сорти - влітку.
Надзвичайно багатий і не цілком навіть "пивний" смак Paulaner Weissbier не випадковий. Пиво не проходить процедуру фільтрації. У цьому пиві зберігається невелика частка дріжджів, смаковий спектр яких дуже багатий.